suur pilt
Favoriidid panid oma paremuse maksma
avatar
Esmaspäev, 9. märts 2015 14:01
Sõiduautode superkrossi karikasarja kolmandal etapil Baltic Stream OY auhindadele kihutasid kuue võistlusklassi masinad auto24ringi Põhjaringil.
Esiveoliste autode klassis oli kiireim Martin Kutser (Volkswagen Golf 2), teise koha sai Vahur Kupper (Opel Kadett) ja kolmandaks tuli Simo Lind (Opel Astra).
Classic RWD masinate arvestuses oli parim Kauri Metsaots (Lada 2105), talle järgnesid Rene Tunder (BMW 318) ja Marko Sau (BMW 318).
2WD vabaklassis võttis kindla võidu Kairo Kallas (Honda Civic), teise koha punktid noppis Siim Ots (Volkswagen Golf 3) ja kolmas oli Aivo Ojala (Lada Samara).
Nelikveoliste autode finaali võitis Ameriico Jöffert (Subaru Impreza WRX), teine oli Ainar Arula (Subaru Impreza) ja kolmanda auhinna pälvis Aivo Mängel (Audi 80 Quattro).
Rahvakrossi määrustele vastavate autode konkurentsis oli parim Ivo Uutar (Peugeot 205 GTI), Mati Kutser (Volkswagen Golf 2) tuli teiseks ja Reigo Kleemann (BMW 318) kolmandaks.
Noorteklassis teenis esimese koha karika Marten Põder (Honda Civic) ja teine oli Marko Andreas Muru (Lada 2105).
Pika ja põneva võistluspäeva viimase vaatuse, viie ringi pikkuse superfinaali võitis Martin Kutser, teiseks tuli Kairo Kallas ja kolmanda koha sai Kauri Metsaots.
Superkrossi karikasarja järgmine etapp sõidetakse 26. aprillil Taali krossirajal.   3