Registreeru

Superkross.ee kasutajatingimused


 Kasutajatingimused kehtivadkõigile Superkross.ee lehekĂĽljel http://www.superkross.ee end kasutajaks registreerinuile. Superkross.ee on Superkrossi Karikasarjaametlik infokanal. Siin avaldatakse kõik olulised teated Superkrossi sarjakohta, toimub võistlustele registreerumine ja avaldatakse tulemused.


Kasutajaks registreerumine


Superkross.ee kasutajakssaamiseks tuleb täita elektrooniline registreerumise ankeet. Kasutajaks registreerumineon tasuta.


Andmete esitamine


KasutadesSuperkross.ee teenuseid kohustub kasutaja esitama vaid korrektseid isikuandmeid(eesnimi, perekonnanimi, sünnikuupäev, kontaktandmed, isiku profiili osad ningmuud isikut kirjeldavad ja identifitseerivad andmed) ning tagama andmeteajakohasuse Superkross.ee keskkonnas. Kasutaja andmete muutumisel peab kasutajasuperkross.ee teenustesse sisestama oma uued korrektsed andmed.


Kasutajakohustub mitte avaldama oma Superkross.ee keskkonna salasõna teistele kasutajatelevõi isikutele, seda mitte kusagil avaldama ning tegema kõik selleks, etkellelgi poleks ligipääsu tema salasõnale. Kahtluse või teadmise korral, etkeegi peale tema enda on kasutaja salasõna teada saanud, on kasutaja kohustatudviivitamatult sellest informeerima superkross.ee meeskonda e-kirjaga aadressil admin(ät)superkross.eening kasutusele võtma uue salasõna.


Kasutaja kohustub info ja andmete esitamisel lähtuma meil levinudüldkehtivatest eetika- ja moraalinormidest ja olema viisakas teiste kasutajatesuhtes.


Foto- javideomaterjal


Superkross.ee galeriisse on lubatud lisada ainult Superkrossi karikasarjakajastavat materjali. Superkross.ee teenuseidkasutades kohustub kasutaja järgima kõiki Eesti Vabariigis kehtivaidautoriõiguse alaseid seadusandlikke akte. Lehekülje haldajal on õigusette teatamata kustutada keskkonda sobimatud albumid, samuti teemavälised võiebakvaliteetsed fotod ja videod. Foto- ja videomaterjali autoriõigusterikkumise eest vastutab selle lisaja.


Foto(de) või video(te) lisamisega Superkross.ee albumisse tekib materjalikasutajaõigus lehekülje haldajal, kui ei ole kokku lepitud teisiti.


 Kommenteerimine


  • Superkross.ee ei vastuta artiklitele ja galeriidele lisatud kommentaaride eest. Kommentaari eest vastutab kommentaari autor, kes on ĂĽhtlasi ka selle kommentaari avaldaja. Kõik kommentaarid avaldatakse nimeliselt.
  • Kommentaaridesse reklaamlinkide ja -tekstide lisamine on keelatud. Samuti on keelatud lisada ĂĽldlinke.
  • Hea tava on arvustada inimeste mõtteid, mitte isikuid endid. Teiste kommentaatorite, artiklites esinevate inimeste, artiklite autorite ja teiste mõnitamine, halvustamine jne. on keelatud.
  • Keelatud on kommentaarid, mis sisaldavad roppusi, õhutavad isikute või rahvastevahelisele vaenule, levitavad valet või halvustavad põhjendamatult teisi isikuid.
  • LehekĂĽlje haldaja võib kustutada reeglitele mitte vastavad kommentaarid.Kasutustingimuste muudatused


Superkross.eejätab endale õiguse kasutajatingimuste muutmiseks. Muudatused hakkavad kehtimaalates nende avaldamisest superkross.ee leheküljel. Superkross.ee edasinekasutamine tähendab nõustumist kasutustingimuste muudatustega.

Registreerumiseks peate nõustuma reeglitega
Olen reeglid läbi lugenud ja nõustun neid täitma
Palun sisestage oma eesnimi, kasutada tohib 2-20 tähemärki
Eesnimi:
Palun sisestage oma perekonnanimi, kasutada tohib 2-20 tähemärki
Perekonnanimi:
Palun sisestage korrektselt oma e-mail
E-mail:
Palun valige omale kasutajanimi, kasutada tohib 2-20 tähemärki
Kasutajanimi:
Salasõna peab olema vähemalt 6 tähemärki
Salasõna:
Salasõna kordus:
Palun valige oma kasutaja tĂĽĂĽp
Võistleja - Te saate registreerida võistlustele ning Teie profiil on nähtaval võistlejate nimekirjas
Vaatleja - Te ei soovi osa võtta võistlustest, kuid saate kommenteerida ning vajadusel pilte ja uudiseid lisada
tagasi