suur pilt
Superkrossihooaeg lõppes võidukihutamisega ringrajal
avatar
Kolmapäev, 4. november 2015 11:15
Sõiduautode Erki Spordi superkrossi karikasarja viimasel etapil kihutasid Audru ringraja krossirajal peale traditsiooniliste võistlusklasside Eesti, Läti ja Venemaa krosskardid ning lõunanaabrite Volgad.
2WD vabaklassis oli taas kiireim Kairo Kallas, talle järgnesid Tõnu Peek ja Aivo Ojala. Esiveoliste autode finaali võitis Simo Lind, kannul Margus Ollino ja Andres Rohtla. Tagaveoliste sõidukite klassis olid kolm kiiremat Margo Soomets, Kauri Metsaots ja Kristjan Ojaste ning 4WD vabaklassis mahtusid pjedestaalile Ameriico Jöffert, Ainar Arula ja Raini Roomets. Noorte võidukihutamisel teenis esimese auhinna Kristofer Lupp, teiseks tuli Marko Andreas Muru ja kolmas oli Kevin Maltsev.

Rahvakrossi klassis jõudis esimesena finišisse Karol Pert, kannul Silver Viilas ja Margus Suigusaar. Volgade võidukihutamisel sai üllatusvõidu Pärnu autosportlane Mareck Pukk, lõunanaabrid Ainars Senfelds ja Guntis Skele pidid leppima vastavalt teise ja kolmanda kohaga. 650 ccm krosskartide klassis tuli esimeseks Laur Langeproon, lätlane Davis Tobiass sai teise ja Marti Sepp kolmanda auhinna.

Võistluspäeva eelviimases vaatuses, superfinaalis sai ülekaaluka esikoha Kairo Kallas, teisena kihutas üle lõpujoone Raimo Reek ja kolmas oli Marek Ild. 

Tavakohaselt lõpetas hooaja mehaanikute sõit, kus 15 konkurendi seas oli parim Valmar Haava, teise auhinna vääriliselt sõitis Germo Kimask ja kolmandaks tuli Alo Põder.

3

Kommentaarid (0)

Kommentaaride vaatamiseks ja lisamiseks palun logige sisse

Loe edasi...