suur pilt
Teise etapi võitjad selgusid Taali krossirajal
avatar
Teisipäev, 1. märts 2016 10:43
Erki Spordi Superkrossi karikasarja teisel etapil võistlesid kuue masinaklassi autosportlased Taali krossirajal Audi Pärnu auhindadele.
Esiveoliste klassis oli kiireim Vahur Kupper, talle järgnesid Martin Kutser (VW Golf 2) ja Simo Lind (Opel Astra). 2WD vabaklassis sai võidu Siim Ots (VW Golf 3), teiseks tuli Aivo Ojala (Lada Samara) ja kolmas oli Kairo Kallas (Honda Civic). Rahvakrossi finaalsõidus tuiskas esimesena üle lõpujoone Tanel Raudsepp (VW Golf 2), kannul sama marki masinaid taltsutavad Karol Pert ja Sven Oras. Noorteklassis teenis etapivõidu Marko Andreas Muru Honda Civicul ja teise auhinna sai Kevin Maltsev Lada Samaral. Klassis 4WD olid kolm paremat Ainar Arula (Subaru Impreza), Raini Roomets (Nissan Pulsar) ja Ameriico Jõffert (Subaru Impreza WRX). Tagaveoliste autode konkurentsis sai etapivõidu Andrus Vendel (BMW Compact) ja teiseks tuli Kristjan Ojaste (BMW 318). Võistluspäeva viimases vaatuses, seitsme ringi pikkuses superfinaalis pani oma paremuse maksma Kairo Kallast, kes suutis eelviimasest reast startides juba teise ringi lõpuks liidrikoha haarata. Superkrossi karikasarja järgmine etapp sõidetakse algselt plaanitust nädala võrra hiljem 13. märtsil ja kui ilmataat vingerpussi ei mängi, näeb põnevat võidusõitu taas Taali krossirajal.