Noorteklassis oli parim Marko Andreas Muru (Honda Civic) ja teise auhinna pälvis 16aastane Pärnu piiga Elis Jõelaid (VAZ 2105), kes võistles superkrossil esimest korda. Nelikveoliste klassis sai rohkearvuline publik taas nautida Ainar Arula (Subaru Impreza) ja Ameriico Jõfferti (Subaru Impreza WRX) ülipõnevat esikohaheitlust.  Seekord suutis Arula nii eelsõitudes kui finaalis esimesena finišisse tuisata.

Taali superkrossi kõige arvukamas klassis rahvakrossis tuli starti 12 autot. Esimese auhinna vääriliselt kihutas Sven Oras (Volkswagen Golf 2), teiseks tuli Chris Soe (Volkswagen Golf 2) ja kolmanda koha sai Margus Suigusaar (Opel Calibra). Esikolmikule järgnesid Meelis Kirst (BMW 318), Karol Pert (Volkswagen Golf 2) ja Einar Heljand (Opel Calibra).

Pika ja põneva võistluspäeva lõpetas seitsmeringiline superfinaal, kus viimasest reas startinud Kairo Kallas suutis kõigist konkurentidest mööda kihutada. Võitja kannul tuiskasid üle lõpujoone Andrus Vendel, Simo Lind, Marko Andreas Muru, Mati Herdoja ja Siim Saar.