Nelikveoliste autode finaalis tuiskas esimesena üle lõpujoone Ainar Arula (Subaru Impreza), teise auhinna teenis Raini Roomets (Nissan Pulsar) ja kolmas oli Ameriico Jõffert (Subaru Impreza WRX). Klassis RWD tuli etapivõitjaks Margo Soomets (BMW 318), teise koha auhinna vääriliselt kihutas Kristjan Ojaste (BMW 318) ja kolmandana jõudis finišisse Marek Ild (BMW 320).

Rahvakrossi klassis oli 17 konkurendi seas parim Meelis Kirst (BMW 318), teiseks tuli Alar Talivee (VAZ 2106) ja kolmandaks Tanel Raudsepp (Volkswagen Golf 2) ning kahe noore omavahelises arveteklaarimises sai Marko Andreas Muru (Honda Civik) esimese ja Kristofer Lupp (Mitsubishi Colt) teise koha.

Krosskartide Eesti karikavõistluste etapil tuli esimeseks Laur Langeproon, talle järgnesid Marti Sepp ja Peep Langeproon.

Võistluspäeva viimases vaatuses, seitsme ringi pikkuses superfinaalis pani oma paremuse maksma viimasest reast startinud Kairo Kallas (Honda Civic), kannul Raimo Reek ja Kristjan Ojaste.

Superkrossi järgmine etapp sõidetakse 24. aprillil Audru ringrajal.