Rahvakrossi esiveoliste sõidukite konkurentsis oli kiireim Lada Samarat taltsutanud pärnakas Martin Suurna. Teise kohaga pidi leppima kvalifikatsiooni võitnud Margus Suigusaar Sauelt (Opel Astra) ja kolmanda auhinna pälvis Vändra sportlane Karol Pert (Volkswagen Golf 2). Tagaveoliste arvestuses tuli esikohale Henri Puhmas Võrumaalt (BMW 325), võitjale järgnesid Pärnumaal Lindi külas elav Meelis Kirst (BMW 318) ja Stein Karu Võrust (BMW 320).

Klassis RWD olid kolm kiiremat Marek Ild Pärnust (BMW 320), Andrus Vendel Tallinnast (BMW Compact) ja Kristjan Ojaste Sindist (BMW 318). Nelikveoliste autode konkurentsis pani oma paremuse maksma Ameriico Jöffert Paikuselt ja teise auhinna teenis pärnakas Ainar Arula. Mõlema mehe võistlusauto on Subaru Impreza.

Krosskartide Eesti meistrivõistluste kolmanda etapi Taalis võitis kindlalt mullune meister Laur Langeproon, teiseks tuli Martti Sepp ja kolmandaks Peep Langeproon.

Võistluspäeva viimases vaatuses, seitse ringi kestnud superfinaalis tuiskas esimesena finišisse Kristofer Lupp, kannul Margus Suigusaar ja Andrus Vedel.

Superkrossi karikasarja järgmine etapp sõidetakse juba sel nädalavahetusel Viljandimaal Raassilla rajal.