Esiveoliste autode etapivõidu saavutas Simo Lind (Opel Astra), talle järgnesid Kristofer Lupp (Mitsubishi Colt) ja Martin Kutser (Volkswagen Golf 2). Esikuue hulka mahtusid veel Aivo Ojala (Honda Civic), Siim Ots (Volkswagen Golf 3) ja Märtin Liivaoja (Volkswagen Golf 3).

Tagaveoliste klassis oli kiireim Kauri Metsaots (VAZ-2105), teise auhinna teenis Marek Ild (BMW 320) ja kolmandana lõpetas Ivo Sepp (VAZ-2105).

4WD-vabaklassis pani nii mõlemas eelsõidus kui finaalis oma paremuse maksma sarja liider Ameriico Jõffert Paikuselt. Võitjale järgnesid Artur Metsare ja Arvo Aarde. Kõik kolm kihutasid Subaru Impreza marki autodel.

Rahvakrossi nõuetele vastavate autode konkurentsis teenis esimese auhinna Lainer Lepaste (BMW 318), teiseks tuli Henri Puhmas (BMW 325) ja kolmanda kohaga lõpetas Misso võidusõidu superkrossi karikavõistluste edetabelit juhtiv Margus Suigusaar (Opel Astra). Karol Pert (Volkswagen Golf 2) oli neljas, Einar Heljand (Opel Calibra) viies ja Kert Klemmer (Volkswagen Golf 2) kuues.

Krosskartide Eesti lahtiste meistrivõistluste etapil võttis 650 ccm klassi võidu lõunanaaber Davis Tobiass, madalamad poodiumiastmed kuulusid Laur Langeproonile ja Peep Langeproonile. Pisikesed Peterburi poisid võtsid Võrumaal omavahel mõõtu väikestel krosskartidel. 250 ccm klassis oli kiireim Nikita Mazurchik ja 125 ccm klassi võitis Alexander Polianski.

Võistluspäeva viimases vaatuses, seitsme ringi pikkuses superfinaalis edestas sõidu võitja Kristofer Lupp finišijoonel Lainer Lepastet vaid 0,003 sekundiga ja kolmanda autasu pälvis Aivo Ojala.

Erki Spordi superkrossi karikavõistluste järgmine etapp sõidetakse 24. septembril Põltsamaa külje all Piiroja rajal.