Esikveoliste klassis pani sarja liider Kristofer Lupp (Mitsubishi Colt) Ohekatku krossi võiduga enda hooajale kuldse punkti. Teise auhinna vääriliselt kihutas kodurajal Martin Kutser (Volkswagen Golf II) ja kolmandaks tuli Lada Kalinal sõitnud idanaaber Ian Kachalov.

Tagaveoliste autode konkurentsis sai aasta viimasel võidukihutamisel esikoha Vändra mees Jüri Azarov (Opel Ascona), teiseks tuli pärnakas Kauri Metsaots (VAZ-2105), kes teenis üheksa etapi kokkuvõttes sarja võidu, ja kolmas oli Vjatšeslav Serov (Ford Sierra RS Cosworth). 4WD-vabaklassi finaalis kihutas Ohekatkul esimesena finišisse Artur Metsare, kannul Arvo Aarde ja Ameriico Jõffert. Kõigi kolme pärnumaalase võistlusauto on Subaru Impreza. Hooaja kokkuvõttes tuli superkrossi võitjaks Jõffert.

Rahvakrossis pälvis esimese auhinna Taavi Labi (Opel Astra), talle järgnesid Karol Pert (Volkswagen Golf II) ja Kert Klemmer (Volkswagen Golf II). Sarja võidu teenis Margus Suigusaar (Opel Astra), kes viimasel võidusõidul pidi tehniliste probleemide tõttu leppima kuuenda tulemusega.

Krosskartide Eesti karikavõistluste viimasel etapil oli 650 ccm klassis parim lätlane Davis Tobiass, teiseks tuli Peep Langeproon ja kolmandaks Marti Sepp. Väiksema kubatuuriga masinatel sõitnud Peterburi poistest sai 250 ccm klassis esimese auhinna Nikita Mazurchik ja 125 ccm arvestuses võttis võidu Alexander Polianski.

Seitsme ringi pikkuses superfinaalis tuiskas esimesena üle lõpujoone Kristofer Lupp, Armin-Marlon Mängel kaotas võitjale poolteise ja Robin Altosaar nelja sekundiga. Traditsiooni kohaselt lõpetas superkrossi hooaja mehaanikute sõit. Juba stardisaginast liidriks kerkinud Rainer Umbleja (BMW 320) hoidis oma edumaad lõpuni, teise auhinna teenis Aivo Mängel (Volkswagen Golf II) ja kolmandaks tuli Mikk Sepa (BMW 318).